Kodukoristus

koduArvestades tänapäeva elutempot ei jõua kõike ise teha ja veel lisaks, hästi teha. Esimeste asjade seas, mis tavaliselt kannatab, on kodu korrashoid. Tulemegi teile siin appi ja aitame teil teie majapidamine ära koristada. Kodukoristus on olnud algselt firma põhitegevusvaldkond ja sellest oleme välja kasvanud erinevate teenuste pakkujaks. “Usalda, aga kontrolli” kehtib siinkohal väga hästi. Usaldage oma kodu meie kätesse ja pärast kontrollige teenuse kvaliteeti. Kokkuleppel aitame teid ka pesu triikimisel, akende pesemisel, sööbinud plekkide eemaldamisel.

Vannitoad ja tualetid

Vannitubade ja tualettide suurpuhastusel kasutame tänapäeva professionaalseid aineid. Kogemuse põhjal võime öelda, et koik saab puhtaks. Pärast pesu, katame kahhelkivid spetsaalse kaitseainega, et mustus ei läheks vuukide vahele ning pooridesse uuesti. See võimaldab teha hilisemat tavakoristust oluliselt kergemalt.

Diivani ja vaibapesu

Diivani ja vaibapesu toimub kliendile väga mugavlt. Mustuse pesema välja kasutades spetsiaalset masinat. Vaibad ja diivanid kuivavad suhteliselt kiiresti normaalsel toatemperauuril, mistõttu tüli on minimaalne.