Äripindade koristus Heakorrateenus Aknapesu Põrandakatete hooldus Laopindade ja tootmishoonete koristus Ehitusjärgne koristus

Äripindade koristus

office-spaceKõik algab puhtusest. Tänapäeval räägitakse palju hügieeni- ja keskkonnateguritest, sest keegi ei taha töötada mustas kontoris. Meie kliendibaas on kasvanud tänaseks märkimisväärselt suureks, kuna kliendid hindavad puhtust enda ümber. Kõigepealt selgitame välja kliendi vajadused, teeme omapoolsed ettepanekud ja lepime kokku teenuse osutamise sageduse.  Vajadusel võtame ka porivaipade vahetamise enda peale.

Vannitubade ja tualettide suurpuhastusel kasutame tänapäeva professionaalseid aineid. Kogemuse põhjal võime öelda, et koik saab puhtaks. Pärast pesu, katame kahhelkivid spetsaalse kaitseainega, et mustus ei läheks vuukide vahele ning pooridesse uuesti. See võimaldab teha hilisemat tavakoristust oluliselt kergemalt.

Varustame Teie objekte hügieenitarvikutega:

 • tualettpaber
 • seep
 • paberkäterätikud
 • kilekotid
 • jne

Heakorrateenus

Heakorrateenus aitab hoida puhta ja korrektsena hoone ümbruse, haljasalad ning parkimisplatsid. Lisaks oma ümbruse korrashoiule on tagatud ka üldiste heakorra nõuete täitmine. Lisaks heiskame aastaringselt riigipühal riigilipu. Koostöös korteriühistuga on esikohal hea ja vastastikku usaldava inimliku kontakti tekkimine.

Teenus koosneb järgnevatest tegevustest:

Muruniitmine – suvel
Kvaliteetse muru võib ära rikkuda juba ühe aastaga, kui seda korralikult ei hooldata – niidetakse harva, liiga lühikeseks, niidetud pikk murumass jäetakse koristamata. Jäta muruniitmine meie hooleks.

Lehtede riisumine – sügisel
Lehtede riisumine on muidugi meeldiv tegevus, kuid aeganõudev. Pakume teile abi lehtede riisumisega. Tuleme teie juurde, riisume lehed kokku hunnikutesse ja vajadusel pakendame kilekottidesse. Kokkuleppel pakume ka äravedu.

Lume- ja libedustõrje – talvel
Ootamatult sadas lumi maha ja kiiresti oleks vaja kedagi, kes lund tuleks lükkama. Teeme Teie platsi lumest tühjast ja samuti lükkame katuselt lume ära. Meil on olemas lumelükkamise masinad. Regulaarne liivatamine tagab, et teed pole liiklejatele ohtlikud

Lahtise liiva koristamine – kevadel
Lume sulades tuleb kogu talvine mustus välja. Varakevadeti puhastame teed korralikult puhtaks.

Aknapesu

Aknapesu hõlmab klaaspindade, aknaraamide, aknalaudade ja aknavahede puhastamist sinna kogunenud mustusest, tolmust, ämblikuvõrkudest jms. Aknaid on soovitav pesta vähemalt kaks korda aastas olenevalt hoone asukohast ja ümbruse iseloomust. Akende välispesu on võimalik teha temperatuuril kuni -5 ºC.

Aknapesu on enamasti suurem projekt. Kuid kuna kasutame professionaalseid tööriistu, siis toimub see kliendi jaoks kiiresti ja mugavalt.

Akendepesu hinnastamine toimub kokkuleppe alusel sest määrav on aknakonstruktsiooni keerukus, akendekõrgus ning mustuse tase.

Põrandakatete hooldus

Meie väga suureks tugevuseks on erinevate põrandakatete hooldus. See töö nõuab erilist tähelepanu kuna iga pisemgi eksimus võib ära rikkuda kogu põranda. Oleme läbinud palju erinevate vahendite koolitusi ning teame, mis tehnikaid on kõige otstarbekam kasutada.

Meie klientideks on puhastusettevõtted, kes tellivad meie kaudu:

 • PVC vahatamist
 • kivipõranda hooldust
 • põrandate õlitamist
 • puitpõranda hooldust
 • vaipkatete keemilist puhastamist
 • Suured hotellid tellivad meie käest regulaarselt vaipkatete keemilist pesu.

Huvi korral teostame ka tehnika renti.

Laopindade ja tootmishoonete koristus

Pakume laopindade ja tootmishoonete koristust nii väikestele kui ka suurtele ettevõtetele. Meie klientideks on erinevad jahe-ja külmlaod ning tavatingimustele vastavad logistikalaod. Kuna laopinnad on suured, siis nende koristamine on aeganõudev ja vastutusrikas töö. Tihtipeale asuvad laopinnad ja tootmishooned raskesti ligipääsetavates kohtades. Te ei pea muretsema sellepärast, kuidas töötaja teieni jõuab, me korraldame kogu puhastustööde logistika ise ära.

Ehitusjärgne koristus

Iga ehitus jõuab kord lõpule ning enne uute ruumide kasutusele võtmist tuleb need põhjalikult puhastada. Ehitusjärgne koristus tagab, et puhastatavad pinnad ja materjalid saavutaksid maksimaalselt hea väljanägemise objekti üleandmisel.